OFERTA
 
System kontenerów BDF pozwala na zmniejszenie czasu postoju samochodu do kilku minut. Samochód może wykonywać kolejny kurs, a kontener oczekuje na rozładunek. Wymiana kontenerów odbywa się bez użycia specjalnych narzędzi. Posiadamy doświadczenie w produkcji ram podłogowych kontenerów do przewozu zwojów blach. Wykonujemy ramy podłogowe do kontenerów wymiennych (BDF) oraz zabudów stałych cynkowane ogniowo ze stali o podwyższonej jakości w długości od 7 do 14 metrów.
Rama nośna kontenera 45 stopowego do transportu kolejowo - drogowego o nośności 29 ton. Budowa kontenerów BDF pozwala na załadunek ich z tyłu, boku oraz przez dach. Wykonujemy ramy pośrednie (Hilsramy) przykręcane bezpośrednio do podłużnicy samochodu. Ramy te są wykonywane razem z belkami poprzecznymi typu SCHNEIDER.
Przyczepa do manewrowania kontenerami na placu składowym. Adaptacja podwozi obejmuje belki poprzeczne z ryglami do mocowania kontenerów oraz dolny sprzęg z czujnikiem blokady w kabinie. Wszystkie elementy wykonuje się cynkowane ogniowo. Belki poprzeczne do adaptacji podwozi wykonuje się jako proste oraz skośne. Belki te mogą być stałe, obrotowe ze zmienną wysokością lub wysuwane ze zmienna wysokością.
W skład adaptacji podwozia prócz belek poprzecznych i sprzęgu wchodzą również elementy zabezpieczające podłużnice i kabinę przed przypadkowym uszkodzeniem. Nasze półautomaty spawalnicze pozwalają na spawanie blach o grubości dochodzącej do 50mm. Pozwoliło to na wdrożenie spawania stropnic kopalnianych. Spawamy elektrycznie drutem miedziowanym w osłonie gazu "FERROMIX" (mieszanka 96% argonu i 4% tlenu). Wykonujemy również ręczne cięcie plazmą.
Zakład usług techniczno warsztatowych wykonuje spawanie elektryczne metodą MIG - MAG oraz następujące usługi ślusarskie: wiercenie, cięcie piłami taśmowymi, cięcie nożycami gilotynowymi, frezowanie, toczenie, gięcie na sterowanej numerycznie prasie krawędziowej.
Wszystkie elementy wykonywane w naszej firmie są cynkowane ogniowo lub galwanicznie. Możliwe jest także lakierowanie proszkowe elementów według palety barw RAL lub innej.
Wykonujemy również konstrukcje stalowe: hal produkcyjnych, zadaszeń, konstrukcji pod baterie słoneczne z możliwością ocynkowania ogniowego lub pomalowania.
Działalność naszej firmy obejmuje także produkcję pojemników transportowych oraz wszelkich innych konstrukcji stalowych spawanych pod zamówienie klienta. Wykonujemy cięcie maszynami CNC blach o grubości do 38mm i wymiarach do 1500x6000mm plazmą oraz o grubości do 20mm i wymiarach do 2000x4000mm laserem.